Biz Kimiz ?Hayata bir pencerenin camından bakan birimiz Güzel Sanatlar mezunu birimiz Turizm Otelcilik mezunu , birimiz İşletme mezunu  3 kişiyiz,
Bu bloğu bayanların bir birine destek olması, yanında olması adına , içinizden bir şeyler bulunabilmesi adına kurduk, hayatımız çok geniş değil birimizin kızı diğerimizin kedileri , diğerimizin hesap makineleri var küçük dünyamıza geniş yürekli insanları misafir etmek amacıyla, içimizin bir olduğunu gösterme niyetiyle aslında hepimiz bayanız neden hepimizce hayat aynı olmasın niyetiyle kurduk bu bloğu.. küçük ekran camından uzanan ellerimizi tutup bizi biz yapan değerleri paylaşmak niyetimiz.
Dileriz bizi düşüncelerimizle yaptıklarımızla da sevip takdir edersiniz, isteriz ki bu blogda sizden de bir şeyler olsun, isteriz ki bizim gibi düşünenler , bizim gibi yaşayanların yaşamlarına ortak olalım, kelimelerimiz köprü olsun düşüncelerimiz umut olsun.. Kısacası siz biz olun biz siz olalım..
Akan hayatın içinde küçük dünyalarımıza ortak olalım, hayata dair , insana dair olalım...
Kendinizi kelimelerimizde düşüncelerimizde bulmanız dileğiyle, hoşnut kalmanız umuduyla, burada olduğunuz için teşekkür ediyoruz..

Yorumlar

  1. Blogunuzu yeni tanıdım, ne kadar güzel bir tanıtım yazısı ve dilekler, karikatüre de bayıldım, sevgilerimle..

    YanıtlaSil
  2. Karikatür bizim ruh halimizi anlatıyor fazlasıyla:))

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için teşekkürler.. her kelime altın değerindedir..
sizde hayata dair yorumunuzu bizimle paylaşın..